Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

erkeks.com sitesi, genel blog sitesi ilkesini kendine yön edinmiş ve kısa süre içerisinde onlarca ziyaretçiye ulaşmayı başarmış bir websitesidir. ErkekS, hayata dair her şeyi kullanıcılarına özgün ve gerçek bilgiler ile aktarmayı hedefleyen, alanında bilgili yazarları ile hizmet vermektedir.

Doğru habercilik ve doğru bilgiyi aktaran, 2 kişiden oluşan ekibimiz, herhangi bir kar amacı gütmeden, kullanıcı dostu yapısıyla kullanıcılarına karşılıksız olarak hizmet vermektedir. ErkekS sitesi herhangi bir üyelik kabul etmeksizin 2023 yılında faaliyete başlamış, ilerleyen dönemlerde forum alt yapısı hazırlayarak gerçek kullanıcılar ile bir araya gelip bir danışma formu projesi de oluşturma hedefinde bulunmaktadır.

Birden fazla kategoriye hizmet veren ve erkeklerin yanı sıra kadınlar için de makaleler barındırma amacıyla site içerisinde yer alan yazılar, daha çok kullanıcıya ulaşmak amacıyla servis edilmektedir.

Site içerisinde yer alan yazılarımızın kopyalanması durumunda, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği site şablonu ve içeriğini izinsiz kopyalayarak/çoğaltarak yayınlayan kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Bizlere en hızlı iletişim sayfamızda yer alan iletişim formunu kullanarak ve ya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.